Myši, klávesnice a iné

Stránky:
Bezdrôtová myš Leitz Cosy teplá žltá

Bezdrôtová myš Leitz Cosy teplá žltá

Obj. čislo: ES310019
Duálna bezdrôtová myš Cosy SureTrack™ zabezpečuje presné a rýchle snímanie na akomkoľvek povrchu a ponúka niekoľko možností pripojenia a nastavenia, aby čo najlepšie vyhovovala vám aj vášmu pracovnému prostrediu. Táto počítačová myš prémiovej kvality je dokonalým doplnkom do vašej domácnosti alebo kancelárie, ktorý vám zabezpečí maximálne pohodlie pri práci a produktivitu počas celého dňa. Farba žltá.

22,79 € bez DPH

-+
Bezdrôtová myš Leitz Cosy kľudná modrá

Bezdrôtová myš Leitz Cosy kľudná modrá

Obj. čislo: ES310061
Duálna bezdrôtová myš Cosy SureTrack™ zabezpečuje presné a rýchle snímanie na akomkoľvek povrchu a ponúka niekoľko možností pripojenia a nastavenia, aby čo najlepšie vyhovovala vám aj vášmu pracovnému prostrediu. Táto počítačová myš prémiovej kvality je dokonalým doplnkom do vašej domácnosti alebo kancelárie, ktorý vám zabezpečí maximálne pohodlie pri práci a produktivitu počas celého dňa. Farba modrá.

22,79 € bez DPH

-+
Bezdrôtová myš Leitz Cosy zamatová sivá

Bezdrôtová myš Leitz Cosy zamatová sivá

Obj. čislo: ES310089
Duálna bezdrôtová myš Cosy SureTrack™ zabezpečuje presné a rýchle snímanie na akomkoľvek povrchu a ponúka niekoľko možností pripojenia a nastavenia, aby čo najlepšie vyhovovala vám aj vášmu pracovnému prostrediu. Táto počítačová myš prémiovej kvality je dokonalým doplnkom do vašej domácnosti alebo kancelárie, ktorý vám zabezpečí maximálne pohodlie pri práci a produktivitu počas celého dňa. Farba sivá.

22,79 € bez DPH

-+
Reproduktory Logitech S150 čierne, USB

Reproduktory Logitech S150 čierne, USB

Obj. čislo: LG000010
Nový lesklý design. Integrované napájenie i kontrola hlasitosti.
Farba: čierna
Pripojenie: jack 3,5

22,32 € bez DPH

-+
Slúchadlá s mikrofónom Logitech PC 960 Headset, USB

Slúchadlá s mikrofónom Logitech PC 960 Headset, USB

Obj. čislo: LG000100
Súprava s ultra mäkkými slúchadlami a flexibilnej a ľahkej konštrukcie zabezpečuje každodenný komfort, pokročilé digitálne USB rozhranie prináša špičkovú kvalitu stereo zvuku. Mikrofón s potlačením šumu na čistejšiu konverzáciu, nastaviteľné rameno mikrofónu na presné nastavenie správnej polohy, ovládanie hlasitosti a funkcia Mute priamo
na kábli.

32,77 € bez DPH

-+
Slúchadlá s mikrofónom Logitech Stereo Headset H110

Slúchadlá s mikrofónom Logitech Stereo Headset H110

Obj. čislo: LG000271
Je vynikajúca pre telefonovanie po Internete a taktiež na počúvanie hudby a hranie hier. Mikrofón s potlačením šumu pomáha udržať zvuk vašej konverzácie čistý.

Stereo náhlavná súprava Logitech ® Stereo Headset H110 - Náhlavná súprava s uchytením cez hlavu pre PC

• Mikrofón s potlačením šumu znižuje rušivý šum na pozadí a pomáha udržať zvuk konverzácie čistý.
• Prečo by ste mali zostať len u internetových hovorov? Stereo náhlavná súprava je pripravená aj pre hudbu, filmy a hry.
• Môžete mať nastaviteľný mikrofón nasadený na ľavej či pravej strane a natáčať ho mimo v prípade, že práve nekonverzujete.
• Nastaviteľný hlavový most poskytuje nastavenie, ktoré vám presne padne.
• Pripojenie pomocou zástrčky 3,5 mm je jednoduché a pracuje prakticky s každou PC zvukovou kartou.

Technická špecifikácia
Citlivosť: -58 dBV / µBar, -38 dBV / Pa /-4dB
Frekvenčný rozsah:
- Náhlavná súprava: 20 Hz - 20 000 Hz
- Mikrofón: 100 Hz -<

22,32 € bez DPH

-+
Myš Logitech M235 sivá, bezdrôtová, optická

Myš Logitech M235 sivá, bezdrôtová, optická

Obj. čislo: LG002203
Praktická bezdrôtová optická myš kompaktného profi lovaného tvaru s mäkkými pogumovanými úchytmi nielen na prácu doma, ale aj na cesty. Plynulé ovládanie kurzora, presné snímanie pohybu a jednoduchý výber textu. Miniatúrny prijímač Logitech Unifying umožňuje pripojenie až šiestich Unifying - kompatibilných zariadení pomocou výkonného a spoľahlivého pripojenia (až do 25 m) a vďaka jeho malým rozmerom ho môžete nechať priamo v USB slote notebooku. Vypínač napájania pomáha šetriť energiu, inteligentný režim spánku predlžuje životnosť batérie a indikátor zabráni prekvapeniu z vybitej
batérie. Myš je navrhnutá pre pohodlné používanie ľavou alebo pravou rukou. Súčasťou je nainštalovaná batéria AA. Kompatibilná s Windows 10 / 8 / 7 / Vista a MAC OS X 10.5 alebo novším, Chrome OS a Jadro Linux 2.6+.. Farba sivá.

28,49 € bez DPH

-+
Myš Logitech M185 sivá, bezdrôtová, optická

Myš Logitech M185 sivá, bezdrôtová, optická

Obj. čislo: LG002238
Elegantná bezdrôtová myš Logitech M185 poteší najmä užívateľov, ktorí cestujú. Ide o ideálny upgrade ovládania všetkých prenosných počítačov, ktorý ponúka výrazne vyšší štandard pohodlia ako práca s klasickým touchpadom. Symetrické prevedenie pre pravákov aj ľavákov, odolná konštrukcia, dostatočne dlhá výdrž batérie, citlivosť 1 000 dpi. Vďaka Plug-and-play stačí pripojiť USB prijímač a okamžite môžete myš začať používať. Kompatibilná s Windows 10 / 8 / 7 / Vista a MAC OS X 10.5 alebo novším, Chrome OS a Jadro Linux 2.6+. Farba sivá.

15,67 € bez DPH

-+
Myš Logitech M185 modrá, bezdrôtová, optická

Myš Logitech M185 modrá, bezdrôtová, optická

Obj. čislo: LG002239
Elegantná bezdrôtová myš Logitech M185 poteší najmä užívateľov, ktorí cestujú. Ide o ideálny upgrade ovládania všetkých prenosných počítačov, ktorý ponúka výrazne vyšší štandard pohodlia ako práca s klasickým touchpadom. Symetrické prevedenie pre pravákov aj ľavákov, odolná konštrukcia, dostatočne dlhá výdrž batérie, citlivosť 1 000 dpi. Vďaka Plug-and-play stačí pripojiť USB prijímač a okamžite môžete myš začať používať. Kompatibilná s Windows 10 / 8 / 7 / Vista a MAC OS X 10.5 alebo novším, Chrome OS a Jadro Linux 2.6+. Farba modrá.

18,99 € bez DPH

-+
Myš Logitech M185 červená, bezdrôtová, optická

Myš Logitech M185 červená, bezdrôtová, optická

Obj. čislo: LG002240
Elegantná bezdrôtová myš Logitech M185 poteší najmä užívateľov, ktorí cestujú. Ide o ideálny upgrade ovládania všetkých prenosných počítačov, ktorý ponúka výrazne vyšší štandard pohodlia ako práca s klasickým touchpadom. Symetrické prevedenie pre pravákov aj ľavákov, odolná konštrukcia, dostatočne dlhá výdrž batérie, citlivosť 1 000 dpi. Vďaka Plug-and-play stačí pripojiť USB prijímač a okamžite môžete myš začať používať. Kompatibilná s Windows 10 / 8 / 7 / Vista a MAC OS X 10.5 alebo novším, Chrome OS a Jadro Linux 2.6+. Farba červená.

18,99 € bez DPH

-+
Klávesnica Logitech K 120, USB, SK/CZ

18,52 € bez DPH

-+
Bezdrôtová klávesnica Logitech K360

Bezdrôtová klávesnica Logitech K360

Obj. čislo: LG003096
Kompaktná klávesnica o cca 20 % menšia než bežné klávesnice s pohodlnejším písaním a rozložením kláves, na ktoré ste zvyknutí. Batéria so životnosťou až tri roky prakticky odstraňuje nutnosť ich výmeny. Vďaka šiestim prístupovým klávesám a 12 programovateľným funkčným klávesám získate okamžitý prístup k internetu, e-mailu, prehrávaniu, pozastaveniu, nastaveniu hlasitosti a ďalším funkciám. Systém bezdrôtového prepojenia Logitech® Advanced 2,4 GHz predstavuje kombináciu spoľahlivosti káblového prepojenia s voľnosťou pohybu bezdrôtového spojenia - rýchly prenos dát bez oneskorenia alebo výpadkov a 128-bitové kódovanie AES. Miniatúrny bezdrôtový prijímač Logitech® Unifying je tak malý, že zostáva v notebooku, takže ho pri prenášaní z miesta na miesto nemusíte odpájať. Navyše môžete jednoducho pripojiť ďalšie kompatibilné myši, klávesnicu alebo numerickú klávesnicu - bez problémov s niekoľkými prijímačmi USB.

37,52 € bez DPH

-+
Stránky:

Kategórie