Vrobca SCOTCH

Strnky:
Utierka z mikrovlkna Scotch-Brite 2060 10ks modr

Utierka z mikrovlkna Scotch-Brite 2060 10ks modr

Obj. islo: MM206003
Utierka z mikrovlkna jemn na dotyk inne ist a let vetky ben povrchy. Idelna na citliv, vysoko leskl povrchy (vysoko leten nbytok) a ben upratovanie, zotretie prachu, odtlakov prstov a mastnch fakov. Mon pouitie na sucho aj mokro, so tandardnmi istiacimi prostriedkami alebo bez nich. Vypraten v prke a 30 pri teplote 95 C. Balenie 10 ks.
Rozmery: 400 x 360 mm

32,04 bez DPH

-+
Nožnice Scotch Comfort 20cm červené, 1 v balení

Nožnice Scotch Comfort 20cm červené, 1 v balení

Obj. islo: MM004088
Univerzálne nožnice s ostrím z nerezovej ocele, odolné voči korózii. Skvelé na každodenné strihanie či už doma alebo v kancelárii. Farba červená.
Veľkosť: 20 cm.

- Zachovajte si ostrosť vďaka nožniciam Scotch™.
- Ideálne pre spotrebiteľov, ktorým záleží na hodnote.
- Čepele z nehrdzavejúcej ocele odolné voči korózii.
- 20cm
- červené

6,79 bez DPH

-+
Opravná páska Scotch,Extremium, vysokovýkonná, 27m x 48 mm, sivá Vysokoúčinná lepiaca páska do každého počasia Scotch® Extremium™

Opravná páska Scotch,Extremium, vysokovýkonná, 27m x 48 mm, sivá Vysokoúčinná lepiaca páska do každého počasia Scotch® Extremium™

Obj. islo: MM205698
Zaobstarajte si vysokoúčinnú lepiacu pásku Scotch® Extremium™ ALL WEATHER typu duct na pevné prichytenie za každého počasia.
Táto odolná lepiaca páska typu duct je určená na dlhodobé, polotrvalé vonkajšie opravy. Aj keď je táto páska veľmi odolná, s teplotnou odolnosťou od -29 °C do 93 °C, dá sa ľahko odtrhnúť rukou. Poskytuje spoľahlivú priľnavosť aj pri teplotách do 93 °C.
Táto lepiaca páska typu duct umožňuje opravy, ktoré sú odolné voči takmer všetkým poveternostným vplyvom vo vonkajších priestoroch. Páska však nie je vhodná na opravy únikov vysokotlakovej vody alebo iné opravy v priamom kontakte s vodou (napr. bazény, nafúknuté člny atď.).

16,99 bez DPH

-+
Opravn pska Scotch,Extremium, ULTRA, vysokovkonn, 25m x 48mm, ierna Mimoriadne vysokoinn lepiaca pska Scotch Extremium ULTRA typu duct

Opravn pska Scotch,Extremium, ULTRA, vysokovkonn, 25m x 48mm, ierna Mimoriadne vysokoinn lepiaca pska Scotch Extremium ULTRA typu duct

Obj. islo: MM205699
Mimoriadne vysokoinn lepiaca pska Scotch Extremium ULTRA typu duct je dvakrt hrubia ako ostatn lepiace psky Scotch. Ponka maximlnu prinavos pri najnronejm pouit. Okrem toho, e je mimoriadne pevn, je odoln voi vode a UV-iareniu, priom sa d ahko odtrhn rukou.
Ke potrebujete maximlnu prinavos na najnronejie opravy, zaobstarajte si vysokoinn lepiacu psku Scotch Extremium ULTRA typu duct.
Lepidlo z prrodnho kauuku okamite a agresvne prine na rzne povrchy vrtane kovu, plastov a utesnenho betnu, vaka omu je vhodn pre irok rad pouitia. Obsahuje pevn zku tkaninu a m prvotriedne podlepenie, ktor je 2-krt hrubie ako in lepiace psky Scotch typu duct.
Tto pska je odoln voi vode a UV-iareniu. M viu pevnos vo vlhkom a slnenom prostred. Napriek tomu sa d ahko odtrhn rukou.

20,46 bez DPH

-+
Baliaca lepiaca páska Scotch , neobsahuje PVC, priehľadná, 48 mm x 50 m, 6 roliek

Baliaca lepiaca páska Scotch , neobsahuje PVC, priehľadná, 48 mm x 50 m, 6 roliek

Obj. islo: MM203044
Scotch® Baliaca páska, neobsahuje PVC, transparentná, 48mm x 50m. Balenie 6 roliek. Určená pre ľahké obaly. Po aplikácii je odolná v širokom rozsahu teplôt, odolná voči vlhkosti a UV žiareniu. Akrylové lepidlo na vodnej báze je odolné voči starnutiu.

13,51 bez DPH

-+
Opravná páska Scotch, Extremium, vysokovýkonná, 48 mm x 20 m, priehľadná Vysokoúčinná páska Scotch® Extremium™ INVISIBLE má vysokú priľnavosť a je takmer neviditeľná.

Opravná páska Scotch, Extremium, vysokovýkonná, 48 mm x 20 m, priehľadná Vysokoúčinná páska Scotch® Extremium™ INVISIBLE má vysokú priľnavosť a je takmer neviditeľná.

Obj. islo: MM326461
Keď potrebujete vykonať nenápadné opravy, použite neviditeľnú pásku Scotch® Extremium™ Invisible. Má vysokú priľnavosť a je takmer neviditeľná, bez riedkeho plátna, aby bola úplne priehľadná.
Je ideálnym riešením pre všetky nenápadné opravy, od utesnenia rozbitých dvierok z plexiskla až po opravu diery v skleníku alebo opravu rozbitého tienidla. Páska zostane po čase prakticky neviditeľná, bez žltnutia. Je to spôsobené špecifickým lepidlom bez rozpúšťadiel s veľmi vysokou odolnosťou voči UV-žiareniu.
Páska tvorí dlhotrvajúci spoj a dobre priľne na sklo a plasty v interiéri aj exteriéri. Má tiež vysokú rozťažnosť, čo ju určuje pre všetky opravy plastov.

14,28 bez DPH

-+
Opravná páska Scotch,Extremium, NO RESIDUE, vysokovýkonná,18,2m x 48mm Vysokoúčinná lepiaca páska Scotch® Extremium™ NO RESIDUE typu duct

Opravná páska Scotch,Extremium, NO RESIDUE, vysokovýkonná,18,2m x 48mm Vysokoúčinná lepiaca páska Scotch® Extremium™ NO RESIDUE typu duct

Obj. islo: MM326782
Ak chcete pevnú priľnavosť bez čistenia pri odstraňovaní, použite vysokoúčinnú lepiacu pásku Scotch® Extremium™ NO RESIDUE typu duct. Kombinuje pevnú priľnavosť s exkluzívnou technológiou, ktorá umožňuje odstránenie bez zvyškov z väčšiny nepriehľadných povrchov až 6 mesiacov po použití. Vďaka tomu je práca jednoduchšia a rýchlejšia, pretože nie je potrebné žiadne čistenie.
Túto pásku možno použiť na dočasné a polotrvalé použitie v interiéri aj exteriéri. Vďaka tomu je ideálna pre široký rad prác, od spájania až po krátkodobé opravy automobilov, upevňovanie káblov na podlahy a zabezpečovanie záhradníckych krytín. Dá sa ľahko odtrhnúť aj rukou, bez použití nožníc.

17,76 bez DPH

-+
Dispenzor s páskou Scotch Magic C-ST, 19mm x 33m, čierna/strieborná Odvíjač lepiacej pásky Scotch® C60

Dispenzor s páskou Scotch Magic C-ST, 19mm x 33m, čierna/strieborná Odvíjač lepiacej pásky Scotch® C60

Obj. islo: MM328956
Odvíjač lepiacej pásky Scotch® C60 je jednoduchý a štýlový odvíjač, ktorý dodá vášmu stolu dotyk dokonalosti. Vhod
Tento jednoduchý a štýlový odvíjač C60 dodá vášmu stolu dotyk dokonalosti. Je vhodný pre všetky pásky Scotch® s malým jadrom. Tento vyvážený odvíjač lepiacej pásky je namontovaný na stole, aby ste mali pásku na dosah ruky. Odvíjače pásky Scotch® uľahčujú nájdenie konca pásky a odvinutie a odrezanie potrebnej dĺžky.

Scotch® Magic™ lepiaca páska je po použití na väčšinu papierov neviditeľná. Skvelá na opravy a zlepenie dokumentov, pri skenovaní či kopírovaní
Bullet 2
Vyvážený odvíjač pásky na jednoduché odvinutie a odrezanie pásky jednou rukou. S odvíjačom pásky Scotch® vždy nájdete koniec lepiacej pásky
Trvalé lepidlo na dlhotrvajúce prilepenie
Dá sa na ňu písať perom, ceruzkou alebo fixkou. Páska sa plynulo odvíja a dá sa ľahko odrezať
Vrátane pásky Scotch® Magic™
Odvíjač sa dný pre pásky Scotch® s 1`/ 2,54 cm jadrom.

14,28 bez DPH

-+
Opravná páska Scotch,s vysokou viditeľnosťou, 25m x 48mm, oranžová Lepiaca páska typu duct na všeobecné použitie pri opravách, ktoré majú byť veľmi viditeľné

Opravná páska Scotch,s vysokou viditeľnosťou, 25m x 48mm, oranžová Lepiaca páska typu duct na všeobecné použitie pri opravách, ktoré majú byť veľmi viditeľné

Obj. islo: MM205301
Zaobstarajte si oranžovú lepiacu pásku Scotch® High Visibility typu duct. Profesionálna viacúčelová lepiaca páska, ktorá skutočne vyniká.
Táto odolná páska priľne k väčšine povrchov. Pri opravách rýchlo a spoľahlivo drží. Okrem toho, že je táto páska dobre viditeľná, má zosilnené oranžové podlepenie a je odolná, prispôsobivá a pružná.
Na pásku je možné písať takmer akoukoľvek značkovacou ceruzkou a je jednoduché odtrhnúť ju ľahko rukou bez použitia nožníc.
Páska je ideálna pre široký rad prác, od utesňovania betónových vriec až po zväzovanie drevených alebo kovových tyčí, upevňovanie káblov alebo vešanie ochrannej fólie.

10,03 bez DPH

-+
Opravná páska Scotch,Universal, 25m x 48mm, čierna Páska Scotch® Universal je pevná, viacúčelová lepiaca páska typu duct, ktorá rýchlo a spoľahlivo drží.

Opravná páska Scotch,Universal, 25m x 48mm, čierna Páska Scotch® Universal je pevná, viacúčelová lepiaca páska typu duct, ktorá rýchlo a spoľahlivo drží.

Obj. islo: MM205219
Zaobstarajte si lepiacu pásku Scotch® Universal typu duct, skutočne viacúčelovú pásku, ktorá je nevyhnutnou súčasťou každej skrinky na náradie.
Vďaka vystuženému podlepeniu, ktoré je odolné, prispôsobivé a pružné, táto páska spoľahlivo priľne k väčšine povrchov vrátane plastov, papiera, dreva a kovu. Dá sa na ňu písať takmer akoukoľvek značkovacou ceruzkou a je jednoduché ju ľahko odtrhnúť rukou bez použitia nožníc.
Táto páska je vhodná na všetko od opravy náhlavných súprav až po utesnenie netesných vákuových hadíc, upevnenie káblov alebo zväzovanie predmetov.

9,64 bez DPH

-+
Titánové nožnice Scotch 20cm mix farieb, 1 v balení

Titánové nožnice Scotch 20cm mix farieb, 1 v balení

Obj. islo: MM004046
Titánové nožnice s ostrím z titánovej ocele, ktorá je 4-krát tvrdšia než nerezová oceľ a vydrží dlhšie ostrá. Až 100 000 strihov bez nabrúsenia. Vhodné pre pravákov i ľavákov. Dodávané v mixe 3 farieb (zelená, modrá a fialová) bez možnosti výberu konkrétnej farby.
Veľkosť: 20 cm.

- Zachovajte si ostrosť vďaka nožniciam Scotch™.
- Nožnice na profesionálne použitie.
- Titánové čepele sú 4-násobne odolnejšie.
- 20cm
- zelené, modré alebo fialové

18,15 bez DPH

-+
Titánove nožnice Scotch nepriľnavé 20cm, 1 v balení

Titánove nožnice Scotch nepriľnavé 20cm, 1 v balení

Obj. islo: MM004053
Titánové nožnice s ostrím z titánovej ocele, ktorá je 4-krát tvrdšia než nerezová oceľ a vydrží dlhšie ostrá. Pri strihaní lepiacich pások sa lepidlo nezachytáva na čepeli nožníc. Vhodné pre pravákov i ľavákov. Farba čierna/biela.
Veľkosť: 20 cm.

- Zachovajte si ostrosť vďaka nožniciam Scotch™.
- Nožnice na profesionálne použitie poskytujú extrémne hladký strih.
- Nepriľnavá povrchová úprava.
- 20cm
- čierne/biele

19,68 bez DPH

-+
Strnky: